Podiumkunsten in Werkplaats Diepenheim

Werkplaats Diepenheim beschikt over diverse faciliteiten die gebruikt kunnen worden door:

  • theatergroepen
  • straattheater
  • acrobatiek
  • dansgroepen

Bekijk hieronder wie we in de afgelopen tijd hebben mogen verwelkomen in Werkplaats Diepenheim.

2017
Bach-Werkplaats Diepenheim muziek Diepenheim www.deheerlijckheiddiepenheim.nl
Geert Hautekiet theater België www.geerthautekiet.be
Katerina Reponnen circus Finland www.kate-pasi.com
Sturnus straattheater Amsterdam/Zwolle www.theatersturnus.com
Julika Marijn theater Amsterdam www.julikamarijn.nl
André Manuel theater Diepenheim www.maneman.nl
Monki Business circus Amsterdam www.monkibusiness.nl
Onderwaterproducties theater Rotterdam www.onderwaterproducties.nl
Jongerentheatergroep KRANG locatietheater Diepenheim www.jongerentheaterkrang.nl
Ekaterina Levental muziek Amsterdam www.ekaterina.nl
Fabuloka circus Utrecht www.fabuloka.com
Monki Business circus Amsterdam www.monkibusiness.nl
Duo Berlingo circus Vlaanderen www.facebook.com/DuoBerlingo
Theater Gajes buitentheater Deventer www.theatergajes.nl
Project Vee straattheater Engeland www.projectvee.com
2016
BOT muziektheater Arnhem www.wijzijnbot.nl
Compagnie N˚8 theater Paris (F) www.compagnienumero8.com
Compagnie Ici’ Bas dans Sainte-Croix (Ch) www.lenvers-spectacle.com
De Dansers dans Utrecht www.dedansers.com
Gerard Olthaar theater Rotterdam www.gerardolthaar.nl
Jan Vos theater Rotterdam www.toneelgroepjanvos.nl
Jongerentheatergroep KRANG theater Diepenheim  www.jongerentheaterkrang.nl
Regine Hilhorst theater Enschede www.reginehilhorst.nl
Theatergroep Sanne Verkaaik theater Amsterdam  www.sanneverkaaik.carbonmade.com
2015
Diet Gerritsen zang Enschede www.dietgerritsen.nl
Theater Gajes buitentheater Deventer www.theatergajes.nl
Je(Rêve)² circus Uzès (F) www.reve2.com
Rode Boom belevingstheater Antwerpen (B) www.rodeboom.be
Tent Circustheater circus Amsterdam www.tent.eu
Wietske Vogels circus Utrecht wordpress.wietskevogels.nl
Guido van Hout circus Eindhoven
 2014
 De Dansers  dans  Utrecht  www.dedansers.com
 Charlotte Caeckaert  theater  Gent (B)  demarrage2014.blogspot.nl
 Klonz: Tom Roos & Paul Ooghe  theater  Aat (B)  www.beauregart.be