Beeldende kunsten

Werkplaats Diepenheim beschikt over diverse faciliteiten die voor beeldend kunstenaars van belang zijn. Zo staan er in de werkplaatsen diverse hout- en metaalbewerkingsmachines en is de grote werkplaats voorzien van een hijsinstallatie voor grote werken. Daarnaast is in Werkplaats Diepenheim een volledig geoutilleerde lithografiewerkplaats beschikbaar.

Via Kunstvereniging Diepenheim worden regelmatig artist-in-residence programma’s, masterclasses en andere cursussen aangeboden.

Bekijk hieronder wie we in de afgelopen tijd hebben mogen verwelkomen in Werkplaats Diepenheim.

(MF) = in het kader van de regeling Binnenland Ateliers van het Mondriaan Fonds.

2017
Amerentske Koopman beeldend kunstenaar Utrecht www.amerentske.nl
Rob van Dam beeldend kunstenaar Utrecht www.urbandesigners.nl
Hilde Onis  beeldend kunstenaar Rotterdam www.hildeonis.com
Roland Spitzer  beeldend kunstenaar Rotterdam www.rolandspitzer.com
 Alex Winters (MF)  beeldend kunstenaar  Amsterdam www.alexwinters.nl
 Wouter Sibum (MF)  beeldend kunstenaar  Rotterdam www.woutersibum.com
 Aad Hekker lithografie Amsterdam www.hekkerlitho.nl
Annelies Dijkman beeldend kunstenaar Leiden www.anneliesdijkman.nl
Rob Sweere landschapskunstenaar Arnhem www.robsweere.com
2016
Aad Hekker masterclass lithografie Amsterdam www.hekkerlitho.nl
AKI (7 studenten) beeldende kunst Enschede aki.artez.nl
Elaine Vis beeldend kunstenaar Utrecht www.elainevis.nl
Kim Habers (MF) beeldend kunstenaar Zwolle www.kimhabers.com
Marthe Zink beeldend kunstenaar Den Bosch www.marthezink.com
Robert Roelink beeldend kunstenaar Zaandam www.robertroelink.com
Robbie Cornelissen beeldend kunstenaar Utrecht www.robbiecornelissen.nl
Sanja Medic (MF) beeldend kunstenaar Amsterdam www.sanjamedic.com
2015
Dieke Venema beeldend kunstenaar Zwolle www.diekevenema.nl
Gam Bodenhausen (MF) beeldend kunstenaar Eindhoven www.gambodenhausen.nl
Roderick Laperdrix (MF) beeldend kunstenaar Utrecht www.rodericklaperdrix.nl
2014
Eiko Ishizawa beeldend kunstenaar Amsterdam www.eikoishizawa.com
Heidi Linck beeldend kunstenaar Arnhem www.heidilinck.nl
Roeland Troost beeldend kunstenaar Utrecht www.ruimtevaarder.nl
Sanne Leufkens beeldend kunstenaar Utrecht www.sanneleufkens.nl